Záverečný projekt

Moja téma záverečného projektu je kaderníctvo. Pre túto tému som sa rozhodla, keďže v mojej obci je kaderníctvo o ktorom vie málo ľudí, preto som chcela, aby sa rozšírila klientela kaderníctva.

Hlavná stránka obsahuje logo kaderníctva , pod ktorým je hlavné menu, cez ktoré sa dostaneme na podstránky: Salón, Naša tvorba, Cenník, Kontakt a taktiež aj Vyhľadávanie.
Pod touto časťou mám 3 obrázky, ktoré sa mi menia kvôli carousel. V nich je stručný prehľad a informácie o kaderníctve.

Na hlavnej stránke nájdeme informácie o kaderníctve, o jeho fungovaní a taktiež tu nájdeme obrázky interiéru.

Podstránka Naša tvorba umožňuje nahliadnuť na ukážky konečných výsledkov kaderníctva.

Ukážka vyhľadávania

Ako ďalšiu podstránku som zvolila Cenník, ktorý nesmie chýbať na každej stránke kaderníctva. Zákazníkovi umožňuje prehľad o ponúkaných službách a taktiež aj cenách.

Dôležitý na stránke je aj Kontakt, v ktorom nájdeme otváracie hodiny a samozrejme nesmie chýbať ani adresa kaderníctva, ktorá je spojená s obrázkom. Nájdeme tu tel. číslo na kaderníctvo a taktiež odkazy na Facebook, Instagram, Twitter.

Moja predstava, aby táto web. stránka bola využiteľná je ponúknuť tento môj projekt konkrétnemu kaderníctvu v mojej obci. Kvôli osobným údajom, som nezverejnila názov a ani kontaktné údaje kaderníctva, takže väčšina údajov je vymyslená, alebo mierená na moju osobu.

Dúfam, že sa Vám moja záverečná stránka páčila, rada si prečítam čo si o nej myslíte, prípadne čo mám na nej upraviť alebo doplniť.

Funkčný odkaz: https://kadernictvo.azurewebsites.net/

Ďakujem za prečítanie 🙂

3 Replies to “Záverečný projekt”

  1. Skvelý nápad, Tvoja stránka je jasná, prehľadná a ponúka možnosti, ktoré zákazník hľadá. Podľa mňa aj ľahko vyhľadateľné a viditeľné kontakty, páči sa mi, že si využila tak veľmi využívané sociálne siete, resp. odkazy na ne cez ikony, zaujímavá stránka 🙂 Dúfam, že ju dotyčná pani po zhliadnutí aj využije 🙂 Držim palce !

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s